ново

Ски одмор во Бугарија - GoSki ,,МУРИТЕ Клуб Хотел';';

БЕСТ планински КЛУБ ХОТЕЛ ЗА 2012 год. Омилено место на многумина уште од 2008г., познат тогаш како White Fir Valley, денес Мурило Клуб Хотелот е достоен конкурент на бројни првокласни хотели во светот. Хотелот обезбедува на своите гости одлични можности
Банско, бугарија
зима 2018/19
goSki - Serre Шевалие 2018 Golive.bg
ново

Ски одмор во Франција - GoSki ";Serre Chevalier";

Serre Chevalier е еден од најпознатите и посетувани од Бугари летувалишта во Француските Алпи. Уживајте ски одмор со неверојатна ски зона и ноќен живот. Одморалиштето нуди над 250 км патеки, бројни ресторани и продавници за шопинг.
Serre Шевалие, Француски Алпи
2-9.02.19
ново

Ски одмор во Бугарија - GoSki Пампорово

Повелете во издвоени-Хотел "проследување Ризорт" к.к. Пампорово, за да го поминете незаборавен одмор со вашето семејство или да споделите специјални моменти со вашите пријатели!
бугарија, Пампорово
зима 2018/19
Ски в Италия goski "Val di Sole" skimap golive.bg
ново

Ски во Италија - goSki ";Val di Sole";

Прекрасна ски одмор во долината Вал ди Соле, Италија ... многу снег! Благодарение на својата единствена локација меѓу највисоките врвови на Централна и Источна Алпи, Val di Sole е една од алпските долини со најбогатиот снежни врнежи. Val di Sole претставува најголем
Val di Sole, Италија
23.02-02.03,2019
goski Les 3 Долините golive.bg
ново

Ски во Француските Алпи - goSki ";Les 3 Valleys";

Les 3 Vallées® e најголемата ски зона во светот и опфаќа светски познатите ски одморалишта Courchevel,Вал Торенс, Meribel, Les Manuires, Orelle, Ла Тања, Bains Невести, и Свети Мартин де Bellevilie. Сега имате можност да возите на сите од нив и да бидете
Crouchavel, На 3 Долините, Meribel, Вал Торенс
зима 2018/19
ски одмор во Австрија
промоција

Ски одмор во Франција - GoSki ";Les 2 Alps";

Les 2 Alps е еден од најпознатите и посетувани од Бугари летувалишта во Француските Алпи. Уживајте ски одмор со неверојатна ски зона и ноќен живот. Одморалиштето нуди над 250 км патеки, бројни ресторани и продавници за шопинг. исто
4.75 / 4 осврти
по лице
2 Алпите, Француски Алпи
зима 2018/19
goski Австрија Лош Клајн golive.bg
ново

Ски во Австрија - ски, СПА И УЕЛНЕС ";goSki Bad Kleinkirchheim";

Без разлика дали ски, аикидо, ски трчање, спуст со санка, зимски туризам, или уметничко мраз - зима во Бад Клайнкирххайм и планината Нокберге се толку разновидни, дека забавата е загарантирана. Bad Kleinkirchheim е одморалиште од Светската Ски сад со располагање на височина
Bad Kleinkirchham, Австрија
зима 2018/19
промоција

Ски во Италија - GoSki ";Dolomites Super Ski";

Екслузивна ски вакацния во Италијанските Алпи, Доломити, Вал ди Фаса. Докажано најубавата планина во светот! Место познато со неверојатни најубавите карпести катедрали. Ќе се вклюбите од прв поглед и ќе сакате да се враќате секоја зима и секое лето. Сместување
Доломити, Вал ди Fassa, Италија
зима 2018/19
Највисокиот ски одморалиште во Европа, Вал Торенс
промоција

Ски вакацния во Франција - GoSki ";Val Thorens";

Ски одмор во највисокиот алпски одморалиште во Европа, Вал Торенс. Френският курорт е част от Les 3 Valleys и популярните Courchevel &; Meribel, кои се меѓусебно поврзани и заедно нудат над 600км писти и неверојатни глетки.
Вал Торенс, Француски Алпи
24-31.03,2018