Кина - Оди Истражуваат на Кина

Феноменален 非凡 的 Кина - ";GoExplore China";

Една феноменамна екскурзија до Кина, која ќе ни запознае со културата, историјата, и разновидниот животен стандард. Многоликата туристическа дестинация Най-ценното е програмата!!! Таа е направена на база на лични искуства во Кина. След запознанство с Български гражданин със страст към
Shenzhen, Yangshuo, Кина, Хонг-Конг
9-23.03,2019
goski Les 3 Долините golive.bg
ново

Ски во Француските Алпи - goSki ";Les 3 Valleys";

Les 3 Vallées® e најголемата ски зона во светот и опфаќа светски познатите ски одморалишта Courchevel,Вал Торенс, Meribel, Les Manuires, Orelle, Ла Тања, Bains Невести, и Свети Мартин де Bellevilie. Сега имате можност да возите на сите од нив и да бидете
Crouchavel, На 3 Долините, Meribel, Вал Торенс
зима 2018/19
Ски в Италия goski "Val di Sole" skimap golive.bg
ново

Ски во Италија - goSki ";Val di Sole";

Прекрасна ски одмор во долината Вал ди Соле, Италија ... многу снег! Благодарение на својата единствена локација меѓу највисоките врвови на Централна и Источна Алпи, Val di Sole е една од алпските долини со најбогатиот снежни врнежи. Val di Sole претставува најголем
Val di Sole, Италија
23.02-02.03,2019
goski Австрија Лош Клајн golive.bg
ново

Ски во Австрија - ски, СПА И УЕЛНЕС ";goSki Bad Kleinkirchheim";

Без разлика дали ски, аикидо, ски трчање, спуст со санка, зимски туризам, или уметничко мраз - зима во Бад Клайнкирххайм и планината Нокберге се толку разновидни, дека забавата е загарантирана. Bad Kleinkirchheim е одморалиште од Светската Ски сад со располагање на височина
Bad Kleinkirchham, Австрија
зима 2018/19