Сурфајте најдобрите бранови!

А сорта на сурфање дестинации низ целиот свет!

Кина - Оди Истражуваат на Кина

Феноменален 非凡 的 Кина - ";GoExplore China";

Една феноменамна екскурзија до Кина, која ќе ни запознае со културата, историјата, и разновидниот животен стандард. Многоликата туристическа дестинация Най-ценното
Shenzhen, Yangshuo, Кина, Хонг-Конг
9-23.03,2019
ново

Ски одмор во Бугарија - GoSki ,,МУРИТЕ Клуб Хотел';';

БЕСТ планински КЛУБ ХОТЕЛ ЗА 2012 год. Омилено место на многумина уште од 2008г., познат тогаш како White Fir Valley,
Банско, бугарија
зима 2018/19
ново

Ски одмор во Бугарија - GoSki Пампорово

Повелете во издвоени-Хотел "проследување Ризорт" к.к. Пампорово, за да го поминете незаборавен одмор со вашето семејство или да споделите специјални
бугарија, Пампорово
зима 2018/19
godive Malpelo Колумбија
ново

Нуркачка сафари во Колумбија - GoDive ";Malpelo";

Нуркање во Малпело - нашиот личен фаворит! островот (врв на подводна планина) се крева од водата во средината на Тихиот
Malpelo, Колумбија
7-17 Окт. 2019
goski Les 3 Долините golive.bg
ново

Ски во Француските Алпи - goSki ";Les 3 Valleys";

Les 3 Vallées® e најголемата ски зона во светот и опфаќа светски познатите ски одморалишта Courchevel,Вал Торенс, Meribel, Les Manuires,
Crouchavel, На 3 Долините, Meribel, Вал Торенс
зима 2018/19
Ски в Италия goski "Val di Sole" skimap golive.bg
ново

Ски во Италија - goSki ";Val di Sole";

Прекрасна ски одмор во долината Вал ди Соле, Италија ... многу снег! Благодарение на својата единствена локација меѓу највисоките врвови на
Val di Sole, Италија
23.02-02.03,2019
goski Австрија Лош Клајн golive.bg
ново

Ски во Австрија - ски, СПА И УЕЛНЕС ";goSki Bad Kleinkirchheim";

Без разлика дали ски, аикидо, ски трчање, спуст со санка, зимски туризам, или уметничко мраз - зима во Бад Клайнкирххайм
Bad Kleinkirchham, Австрија
зима 2018/19
змејот сурфање - goSurf
промоција

Змејот-сурфање одмор во Кејп Верде - goSurf Зелено'ртски Острови

Зелено'ртски Острови е рај за спортови поврзани со ветрот. Поради локацијата и островската специфика, местото има многу разннобразни спотови, кои
Африка, Зелено'ртски Острови
12-19.01,2019
goSki - Serre Шевалие 2018 Golive.bg
ново

Ски одмор во Франција - GoSki ";Serre Chevalier";

Serre Chevalier е еден од најпознатите и посетувани од Бугари летувалишта во Француските Алпи. Уживајте ски одмор со
Serre Шевалие, Француски Алпи
2-9.02.19
godive на Куба
промоција

Куба - Градините на Кралицата - GoDive ";Cuba";

Куба е коцка! економски сиромашни, но културно богати; видливо претерани, но архитектонско величествени; грешен, но истовремено чудно возбудуваат. кубанската
Градините на Кралицата, Куба, Хавана
09.03,19-16.03.19

Патување низ Виетнам и Камбоџа

 ; Датум: 29.10.2018 - 07.11.2018 - 10 дена / 7 ноќевања / 7 закуски / 6 ручекот / 2 вечери Маршрутата:
Виетнам и Камбоџа
2018/10/29 - 2018/11/07
10 дена
Исланд

ИСЛАНД

Обвиен во мистиката на северните народи, Исланд е една од најинтересните земји во Европа. Ако некаде на Стариот континент се
Исланд
11.09-17.09.2018g.
5 ноќевања / 7 дена
ново

КАЙТСЪРФ В Гърция GoSurf ";Lefkadi";

Лефкада е една од најпознатите дестинации за SMO на во Грција. Идеалните ветерни услови, комбинација со широкиот песочна плажа, прават местото
Грција, Lefkadi
ново

Вили во Бали - GoExplore ";BALI";

Лоциран на југоисточното крајбрежје на Бали, во најпознатиот и тивок регион на островот - Nusa Dua, комплексот од три луксузни
Бали, Индонезија, Nusa Dua
Искачување на Монблан од јужната, италијанска страна
исцрпен

Искачување на Монблан од јужната, италијанска страна!

Искачување на највисокиот врв на Алпите- Монблан 4810м. i VR. Гран Парадизо 4061м. десетдневниот програма. јужната страна (италијанската) на Монблан
Алпи, Монблан
12-21.07,2018
ново

Екзотична сърф дестинация ";Никарагуа"; - GoSurf

Додека Бали и Португалија се познати и пренаселен сурфање дестинации, Никарагва, од друга страна, нуди можност да сурфате на напуштен плажи
Никарагва, Централна Америка
365 дена
промоција

Ски во Италија - GoSki ";Dolomites Super Ski";

Екслузивна ски вакацния во Италијанските Алпи, Доломити, Вал ди Фаса. Докажано најубавата планина во светот! Место познато со неверојатни најубавите
Доломити, Вал ди Fassa, Италија
зима 2018/19
ски одмор во Австрија
промоција

Ски одмор во Франција - GoSki ";Les 2 Alps";

Les 2 Alps е еден од најпознатите и посетувани од Бугари летувалишта во Француските Алпи. Уживајте ски одмор
4.75 / 4 осврти
по лице
2 Алпите, Француски Алпи
зима 2018/19

Запознај о. Бали и да научат да возиш сурфање

Најдобар начин да запознаеш остров Бали и да се научиш да возиш сурфање. Само за 385 евра / недела Самата помисла за
Индонезија, во врска со. поени
целогодишна
Рафтинг реката Тара - ОДАТ ВО ЖИВО
ново

Рафтинг на реката. контејнер - Најголемиот кањон во Европа - GoRaft

Дојди со нас на рафтинг авантура и џип сафари каде ќе яхнем белата пена на Тара и ќе уживаме величествени
5.00 / 6 осврти
по лице
Босна и Херцеговина, Тара кањонот на реката
30.04 –; 30.09,2018
4-5 дена