Прикажани 1 & ndash;10 of 22 results

изненадување

изненадување

Кога твојот живот поднесе лимони, направи си лимонада!

Нова авантура бесплатни работи секојдневниот!

5 производи
вода

вода

Водата е движечката сила на сите во природата!

10 производи
нуркање

нуркање

вистинска СЛОБОДА, тоа е првото чувство, што човек чувствува при нуркање. Бестежинска состојба и недостаток на гравитација. Како да си астронафт, кој изучува еден целосно нов свет.

6 производи
SMO на

SMO на

Сурфањето е најстариот благодатното искуство што може да има на оваа планета

2 производи
качување

качување

Најубавите глетки следат од најтешките искачувања.

1 производ
плажа

плажа

Животот е поубав кога си на плажа!

5 производи
планина

планина

Планината е повик и дека мора да оди!

патување

патување

Авантурите се најдобар пријател на човекот, Барањето себе. Треба да патува и излегува од зоната на комфорот, за да го најде своето место.

Патувања СЕ богатството

10 производи
ски

ски

Талкаат се врвното превозно средство за СЛОБОДА

10 производи
сурфање

сурфање

Не можеш да престанеш брановите, но можеш да се научиш да сурфаш / играш со нив! сурфање авантури, кампови, и прогнози

5 производи

Феноменалният 非凡的 Китай –; ;GoExplore China”;

Една феноменамна екскурзија до Кина, која ќе ни запознае со културата, историјата, и разновидниот животен стандард. Многоликата туристическа дестинация

Највредното е програмата!!! Таа е направена на база на лични искуства во Кина. По познанство со Бугарски државјанин со страст кон Кина и културата се вдъхновихме и направивме заедно оваа уникатна програма! Се надевам дека ќе ја оценувате и да поминете незаборавно пролетно авантура.

Shenzhen, Yangshuo, Кина, Хонг-Конг
9-23.03,2019
На распродажба

Ски одмор во Бугарија - GoSki Пампорово

Повелете во издвоени-Хотел "проследување Ризорт" к.к. Пампорово, за да го поминете незаборавен одмор со вашето семејство или да споделите специјални моменти со вашите пријатели!

бугарија, Пампорово
зима 2018/19

Водолазно сафари в Колумбия –; GoDive “;Malpelo”;

Гмуркане в Малпело –; нашиот личен фаворит! островот (врв на подводна планина) се крева од водата во средината на Пацификот. div, непредвидлив, и интригантна тоа е Малпело.

Сметан за најдобар дестинации за нуркање со ајкули на планетата.

 ;

Malpelo, Колумбија
7-17 Окт. 2019

Ски във Френските Алпи –; goSki “;Les 3 Valleys”;

На 3 Vallées® д најголемата ски зона во светот и опфаќа светски познатите ски одморалишта Courchevel,Вал Торенс, Meribel, Les Manuires, Orelle, Ла Тања, Bains Невести, и Свети Мартин де Bellevilie. Сега имате можност да возите на сите од нив и да бидете настанене во прекрасен стан со поглед на зимската планина.

;Трите долини”; располагаат со 600 километри скијачки патеки, достапни за сите нивоа на скијачи. Вкупно 328 скијачки патеки, од кои 17% се зелени, 39% сини, 33% црвени и 11% црни. Ски зоната е добро дизајнирана со и мирно може да го обиколи сите долини без да ги тргнете ските.

Crouchavel, На 3 Долините, Meribel, Вал Торенс
зима 2018/19

Ски в Италия –; goSki “;Val di Sole”;

Прекрасна ски одмор во долината Вал ди Соле, Италия…; многу снег! Благодарение на својата единствена локација меѓу највисоките врвови на Централна и Источна Алпи, Val di Sole е една од алпските долини со најбогатиот снежни врнежи. Val di Sole претставува најголемиот ски регион во западниот дел на Трентино, благодарение на своите 3 различни ски зони: Скиареа Campiglio Brenta Доломити Вал ди единствениот Val Rendena, Skiariya PONTEDILEGNO-TONALE и Skiareya Пејо 3000.

Val di Sole, Италија
23.02-02.03,2019

Ски в Австрия –; ски, СПА И УЕЛНЕС “;goSki Bad Kleinkirchheim”;

Без разлика дали ски, аикидо, ски трчање, спуст со санка, зимски туризам, или пързаляне с лед –; зима во Бад Клайнкирххайм и планината Нокберге се толку разновидни, дека забавата е загарантирана. Bad Kleinkirchheim е одморалиште од Светската Ски првенство со располагање на височина помеѓу 1100 и 2 055 метри надморска височина. Се одликува со поволната локација, многуте сончеви денови и шармантна атмосфера. над 100 км совршено обработени писти гарантираат разновидност и забава за сите скијачи. Облечи се топло, ставете чевлите за снег и да одиме! Ве покануваме на една незаборавна зимска ски одмор во Бад Клайнкирхайм.

Bad Kleinkirchham, Австрија
зима 2018/19

Кайт-сърф ваканция в Кабо Верде –; goSurf Зелено'ртски Острови

Зелено'ртски Острови е рај за спортови поврзани со ветрот. Поради локацијата и островската специфика, местото има многу разннобразни спотови, кои работат во различни услови. Без разлика дали сте почетник, напреднат или експерт, всеки е добре дошъл тук …;

Основниот сезона на кайсърфинга на островите Зелено'ртски Острови е од ноември до април, кога брзината на ветрот е 10-15 километри во секунда, т.е зимските месеци. Ветрот е најсилен во јануари, февруари и март, додека април и мај се одлични месеци, бидејќи има постојан ветер и мирна водна површина.

Африка, Зелено'ртски Острови
12-19.01,2019

Ски ваканция във Франция –; GoSki “;Serre Chevalier”;

Serre Chevalier е еден од најпознатите и посетувани од Бугари летувалишта во Француските Алпи. Уживајте ски одмор со неверојатна ски зона и ноќен живот. Одморалиштето нуди над 250 км патеки, бројни ресторани и продавници за шопинг.

Serre Шевалие, Француски Алпи
2-9.02.19
godive на Куба
На распродажба

КУБА –; Градините на Кралицата –; GoDive “;Cuba”;

Куба е коцка! економски сиромашни, но културно богати; видливо претерани, но архитектонско величествени; грешен, но истовремено чудно возбудуваат.

Кубанската престолнина никогаш немала уметнички квалитети, но сепак поголем дел од малите приватни галерии, свежиот интерес кон невообичаени улична уметност создаваат креативни ренесанса, кој навистина прави градот исклучителен.

Градините на Кралицата, Куба, Хавана
09.03,19-16.03.19